عصر جدید مادربردهای با خازن تمام جامد

قراردادن مشتریانمان در اولویت اول، گیگابایت اولین تولید کننده مادربرد است که در طراحی خود در تمام خط تولید های مادربرد از چیپست 945 تا 965، خازن های تمام جامد به کار می برد. با استفاده از خازن های تمام جامد، مادربردهای گیگابایت، مقاومت، قابل اعتماد بودن و طول عمر برای بازیهای کامپیوتری و سیستمهای سرگرم کننده در خط مقدم صنعت فراهم آوردند.

همان طور که تقاضای پردازنده ها و قطعات دیگر پیشرفته با آمدن گیم ها و Application های پیشرفته افزایش می یابد، انرژی الکتریکی لازم توسط هر قطعه نیز افزایش می یابد. خازن ها، منبع تغذیه را برای قطعات تنظیم می کنند، بنابراین آنها در مقاومت، کیفیت و راندمان مادربردهای با راندمان بالا، نقش کلیدی بازی می کنند.

خازن های الکترولیتی قدیمی حتی در کمترین امپدانس(مقاومت ظاهری الکتریسیته) حرارت تولید می کنند؛ مستقل از این که چه قدر از شرایط پر فشار مثل اورکلاک شدن گرما می گیرند. با استفاده ثابت از در طول درخواست یک Application، خازن های الکترولیتی که بعضی مواقع سوراخ شده یا می ترکند، مادربرد را خراب کرده و راندمان را پایین می آورند.

خازن های تمام جامد استفاده شده در مادربردهای گیگابایت پلیمر رسانایی الکتریکی بالایی را به جای پلیمر الکترولیتی قدیمی نمایان می کنند که به طور چشم گیری راندمان و قابل اعتماد بودن را بالا می برد. از آن جایی که کلا قطعات جامد سوراخ نشده و نمی ترکند، مادربردها و کامپیوتر ها در برابر کار شدید تا بالاتربن حد ممکن مقاومت، بیمه می شوند.

نقل از www.avajang.com

/ 0 نظر / 11 بازدید