معرفي مادربردهاي سري 73 از سوي GIGABYTE

شركت UNITED GIGABYTE به عنوان يكي از توليد كنندگان بزرگ مادربردها و كارت هاي گرافيكي امروز آخرين سري از مادربردهاي خود را با نام مادربردهاي سري 73 و در مدل هاي GA-73UM-S2H و GA-73PVM-S2H به بازار عرضه كرد. اين مادربردها بر پايه چيپ ست هاي سري NVIDIA Geforce 7 توليد شده اند و اولين سري از مادربردهاي با پردازنده گرافيكي داخلي هستند كه نه تنها از پخش ويدويو با وضوح بالا به همراه درگاه HDMI پشتيباني مي كنند بلكه داراي كارايي گرافيكي بالا در حد سيستم هايي هستند كه از كارت هاي گرافيكي استفاده مي كنند.

مادربردهاي سري 73 از GIGABYTE نسل جديدي از مادربردها هستند كه بر پايه اولين از سري چيپ ست هاي با پردازنده داخلي از NVIDIA براي پشتيباني از پردازنده هاي Intel ساخته شده اند. اين مادربردهاي قادرند تا از تمامي پردازنده‌هاي جديد شركت Intel مانند پردازنده هاي چند هسته اي Intel Core 2 پشتيباني كنند. مادربردهاي سري 73 از GIGABYTE قادر هستند تا با پشتيباني از گذرگاه پردازنده 1333 مگاهرتزي و حافظه هاي DDR2 با فركانس 800 مگاهرتز سطح جديدي از كارايي و و عملكرد را براي كامپيوترهاي ميان قيمت فراهم كرده و محصولاتي با قيمت مناسب و توانايي هاي اجراي Windows Vista Premium را در اختيار كاربراني قرار دهند كه به نسبت كارايي بدست آمده در قبال پول پرداختي خود اهميت بسيار زيادي مي دهند.
مادربردهاي GIGABYTE GA-73UM-S2H و GA-73PVM-S2H به ترتيب با بهره گيري از پردازنده هاي گرافيكي Geforec 7150 و Geforce 7100 قادر به ايجاد يك سيستم كارآمد مخصوص سرگرمي هستند. با پشتيباني از تمامي عملكردهاي DirectX 9.0 در نرم افزارهاي مختلف و بهره گيري از سايه زن هاي نسخه 3.0، مادربردهاي سري 73 از GIGABYTE مي توانند به راحتي افكت هاي تصويري پيچيده سه بعدي را اجرا كرده و يك محيط كامل را براي اجراي بازي ها ايجاد نمايند. علاوه بر پشتيباني از پخش ويديو هاي با وضوح بالا، اين چيپ ست از اتصال HDMI به همراه تكنولوژي حفاظت از مزامين با وضوح بالا (HDCP) پشتيباني مي كند تا به كاربران امكان دهد فيلم هاي ذخيره شده بر روي ديسك هاي Blu-Ray يا HD-DVD و ديگر مزامين محافظت شده را اجرا و پخش نمايند. مادربردهاي سري 73 از GIGABYTE همچنين به خروجي هاي VGA و DVI مجهز هستند و از اتصال درگاه eSATA در پانل پشتي خود پشتيباني مي كند تا بتوان با اتصال ديسك هاي سخت خارجي پر سرعت به راحتي داده ها را جا به جا كرده و به اشتراك گذاشت.

علاوه بر اين با پشتيباني از صداي با وضوح بالا در مادربردهاي سري 73 از GIGABYTE، هر دو اين مادربردها از كد كننده صوتي Realtek ALC889A كه قادر به ارايه يك خروجي صداي 7.1 كاناله فراگير به همراه يك خروجي 2 كاناله استريو است پشتيباني مي كنند. اين كد كننده صوتي از يكي مبدل ديجيتال به آنالوگ (DAC) با كيفيت بالا با نسبت سيگنال به نويز 106 دسي بل براي پخش صدا پشتيباني مي كند. كد كننده صوتي ALC889A همچنين به تكنولوژي DTS Connect نيز مجهز است كه قادر به ايجاد افكت هاي صوتي سينمايي فراگير با بالاترين كيفيت و واقع نمايي بوده و مي تواند يك تجربه كامل از سرگرمي هاي در دسترس براي PC را در اختيار كاربران قرار دهد.

مشخصات مادربردهاي سري S2
هر دو مادربرد GA-73UM-S2H و GA-73PVM-S2H به تكنولوژي هاي منحصر به فرد مادربردهاي سري S2 از GIGABYTE ، شامل امنيت و هوشمندي، مجهز هستند.

تكنولوژي هاي هوشمند از GIGABYTE شامل نرم افزارهايي چون Xpress Install، مركز دانلود، @BIOS/ Q-Flash، منوي بوت و Smart Fan است كه مديريت BIOS و درايورها را به سادگي هر چه تمام تر ممكن مي سازند.

تكنولوژي هاي امنيتي GIGABYTE طراحي بي نظير سخت افزاري را با نرم افزارهاي كاربردي كارآمد همراه مي كنند تا ثبات و قابليت اطمينان كامپيوتر را افزايش دهند. اين تكنولوژي ها شامل مواردي چون Virtual Dual BIOS، بازيابي تنظيمات BIOS، HDD S.M.A.R.T.، C.O.M. (مديريت متحد آن لاين)، Xpress Recovery 2 و PC Health Monitor مي باشد

/ 0 نظر / 17 بازدید