گیگابایت جدیدترین سیستم خنک کننده سلولی بدون صدای خود را ارائه کرد.

بسیار پایدار، بسیار خنک - پیشرو در سیستم خنک کننده غیر فعال: GV-N98TSL-1GI
شرکت گیگابایت، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی ساخت مادربرد و کارت گرافیک، اخیرا کارت گرافیکی جدید خود را با نام GV-N98TSL-1GI تولید کرده است که از سیستم خنک کننده ی غیر فعال در آن استفاده شده است. با توجه به جدید بودن این تکنولوژی، شرکت گیگابایت مفتخر است که اولین شرکت استفاده کننده از تکنولوژی غیر فعال در کارت گرافیک GV-N98TSL-1GI خود در بازار است. این کارت گرافیک دارای حافظه ی یک گیگابایتی GDDR3 و 112 پردازنده جریانی است که می تواند فضای فوق العاده و بسیار با کیفیتی را برای گیمرها در بازی های بسیار سنگین بوجود آورد، بدون اینکه کمترین صدایی از خود تولید کند.


Gigabyte GV-N98TSL-1GI

با ابداع قابلیت های منحصر به فرد جدید، کارت گرافیک GV-N98TSL-1GI رکوردهای جدیدی را در تکنولوژی خنک سازی غیر فعال برای خود ثبت کرده است. بواسطه ی استفاده ی گیگابایت از تکنولوژی Silent-Cell در این محصول، GV-N98TSL-1GI از تمامی بارگذاری های بسیار سنگین در بازی ها پشتیبانی می کند و عمل خنک سازی نیز به شکل فوق العاده ایی در آن صورت می پذیرد. با بکار گیری یک صفحه خنک کننده بزرگ از جنس مس خالص و 3 لوله خنک کننده، حرارت به آسانی از نقاط داغ قطعه خارج می شود. به علاوه، GV-N98TSL-1GI قابلیت های خنک سازی را با ترکیب کردن لوله ها و پره ها ارتقاع داده است و دما را تا محدوده ی صفر پایین آورده است.

بکار گیری قطعات با کیفیت بالا: VGA با طول عمر بالا
با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد VGA با طول عمر بالای گیگابایت، GV-N98TSL-1GI مجهز به لایه PCB ساخته شده از 2 اونس مس، حافظه Samsung/Hynix، خازن های جامد ساخت ژاپن، چوک های با هسته فریت، و MOSFETهای با RDS پایین است. این قطعات با کیفیت بالا به پایین آمدن حرارت کارت کمک بسیاری می کنند و باعث بالا رفتن پایداری و قابلیت های اورکلاکینگ در قطعه می شوند. گیمرها می توانند کاملا از یک تجربه ی جدید در بازی کردن لذت ببرند.

با تشکر از تکنولوژی NVIDIA PhysX، GV-N98TSL-1GI

این ضمانت را به گیمرها می دهد که تجربه ی جدیدی از افکت های تصویری مانند انفجارها و حرکت موج های دریا در حین انجام بازی داشته باشند. تکنولوژی NVIDIA CUDA نیز باعث می شود که هسته ی پردازنده های گرافیکی نسبت به نمونه های قدیمی، شتاب بالایی بگیرند و در مواقع نیاز کارایی سیستم را تا حد بسیار زیادی بالا ببرند. بواسطه ی ترکیب شدن با تکنولوژی منحصر به فرد NVIDIA SLI، کارت گرافیکی GV-N98TSL-1GI گیگابایت توانایی ارائه دادن تصاویری خیره کننده و بسیار سریع تحت سیستم عامل ویندوز را دارد. با اتصال دهنده HDMI با بدنه از جنس طلا، GV-N98TSL-1GI دارای توانایی انتقال داده بسیار بالایی است و در عین حال بیشترین حفاظت در برابر اختلالات الکترومغناطیسی نیز صورت می پذیرد. اتصال دهنده HDMI طلایی ما تصاویر دیجیتال را بسیار شفاف و بدون هیچ گونه کاهش کیفیت پخش می کند. گیمرها لحظات بسیار جذاب و فوق العاده ایی را با این محصول تجربه خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت گرافیک GV-N98TSL-1GI گیگابایت، لطفا به وب سایت گیگابایت به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Default.aspx  

/ 0 نظر / 10 بازدید